4PRO RC20G - Armatūros kirpimo žirklės 230V (4 - 20 mm)

Prekės kodas:
4PRORC20G
Gamintojas
4PRO
4PRO
Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos
Dalintis:
544,50 € / vnt.
Aprašymas

4PRO RC20 armatūros strypų žirklės yra specializuotas statybinis įrankis, skirtas šešiakampių, apskritų, stačiakampių ir kvadratinių armatūros strypų kirpimui, kurių skersmuo nuo 4 mm iki 20 mm. Šios 4PRO žirklės sulaukė meistrų pripažinimo, nes armatūros ruošimas ar armatūros išmontavimas vyksta dvigubai greičiau. Žirklės plačiai naudojamos statybų aikštelėse, gelžbetonio gamyklose ir plieno sandėliuose.

Šio įrankio privalumas yra tai, kad jį lengva nešiotis (priešingai nei įpaprastai naudojamų ratinių giljotinų ar stacionarių įrenginių, pjaustytuvo svoris yra nepalyginamai mažesnis). Dėl įrankio mobilumo galima dirbti nuolat, o tai užtikrina didesnį našumą. Su dviem monolitiniais ašmenimis, pagamintais iš aukštos kokybės ir patvaraus plieno, galima atlikti iki 6000 kirpimų, o pjovimo briauną pasukti arba pakeisti ašmenis itin paprasta, tereikia atsukti du varžtus. Žirklės maitinamos 230 V įtampa. 

Be to, 4PRO žirklės turi galimybę reguliuojamuoju sraigtu suspausti strypą ir atlikti ypač tikslius pjūvius. Patogus valdymas ir kairiarankiams naudotojams. Žirklės veikia tyliai ir saugiai (nėra atplaišų ir kibirkščių).

Privalumai:

  • daugiau galios;
  • patogesnės rankenos (T modeliuose galima reguliuoti šoninės rankenos kampą);
  • greitesnis kirpimas;
  • dėklas pagamintas iš patvaraus plastiko;
  • apsauga nuo strypų briaunų po pjovimo.
Specifikacija
Armatūros diametras
4 - 20 mm
Galia
830/900 W
Galvos ilgis
17 cm
Įtampa
220 - 230 V
Kabelio ilgis
2 m
Kirpimo greitis
2.0 - 2.5 s
Maks. medžiagos kietumas
650N
Išmatavimai
53 x 11 x 14 cm
Svoris
11.5 kg
Maitinimo šaltinis
Elektra
Gamintojas
4PRO