4PRO RC20G - Armatūros kirpimo žirklės 230V (4 - 20 mm)
Siuntimo išlaidos apskaičiuojamos atsiskaitant.
Prekių likutis: Atsargos senka: liko 1 vnt.
SKU: 4PRORC20G
Prekės kodas: 4PRORC20G
Aprašymas
Specifikacijos
4PRO RC20 armatūros strypų žirklės yra specializuotas statybinis įrankis, skirtas šešiakampių, apskritų, stačiakampių ir kvadratinių armatūros strypų kirpimui, kurių skersmuo nuo 4 mm iki 20 mm. Šios 4PRO žirklės sulaukė meistrų pripažinimo, nes armatūros ruošimas ar armatūros išmontavimas vyksta dvigubai greičiau. Žirklės plačiai naudojamos statybų aikštelėse, gelžbetonio gamyklose ir plieno sandėliuose.
Šio įrankio privalumas yra tai, kad jį lengva nešiotis (priešingai nei įpaprastai naudojamų ratinių giljotinų ar stacionarių įrenginių, pjaustytuvo svoris yra nepalyginamai mažesnis). Dėl įrankio mobilumo galima dirbti nuolat, o tai užtikrina didesnį našumą. Su dviem monolitiniais ašmenimis, pagamintais iš aukštos kokybės ir patvaraus plieno, galima atlikti iki 6000 kirpimų, o pjovimo briauną pasukti arba pakeisti ašmenis itin paprasta, tereikia atsukti du varžtus. Žirklės maitinamos 230 V įtampa.