4PRO RB16G - Armatūros lenkimo įrankis 230V (4 - 16 mm)
Siuntimo išlaidos apskaičiuojamos atsiskaitant.
Prekių likutis: Atsargos senka: liko 2 vnt.
SKU: 4PRORB16G
Prekės kodas: 4PRORB16G
Aprašymas
Specifikacijos
Armatūros strypų lenkimo įrankis 230 V. Su 4PRO lenkimo įrankiu galima lenkti nuo 4 iki 16 mm skersmens strypus. Dėl nedidelio svorio ir 230 V maitinimo šaltinio tai mobilus prietaisas, kurį galima lengvai perkelti tiesiai į armatūros ruošimo vietą. Jis skirtas armatūros strypų, konstrukcinių elementų profiliavimui-lenkimui. Tvirtas guolis, ant kurio profiliuojamas strypas, pašalina trinties efektą ir taip gerokai palengvina darbą.  Lankstiklio konstrukcija labai tvirta, pagaminta iš aukštos kokybės plieno ir plastiko.
Privalumai:
  • tik 13,8 kg svoris leidžia lengvai neštis tiesiai į darbo vietą
  • galima nustatyti skirtingus lenkimo kampus - reguliuojama mygtuku
  • slėgio ribojimo vožtuvas
  • galimybė nutraukti lenkimą bet kuriame darbo etape
  • ergonomiška forma
  • 900 W galia, kurią užtikrina hidraulinis stūmoklis