EASYDEK Dust door - Laikinos durys apsaugai nuo dulkių (1.2m x 2.4m) (1)
EASYDEK Dust door - Laikinos durys apsaugai nuo dulkių (1.2m x 2.4m) (2)
EASYDEK Dust door - Laikinos durys apsaugai nuo dulkių (1.2m x 2.4m) (3)

EASYDEK Dust door - Laikinos durys apsaugai nuo dulkių (1.2m x 2.4m)

Prekės kodas:
EASY653010
Gamintojas
Easydek
Easydek
Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos
Dalintis:
18,09 € / vnt.
Aprašymas

"Easydek Dust Door" itin tvirta, skaidri plėvelė, skirta laikinai užsandarinti durų angą. "Dust Door" sudaro stora plėvelė ir laisvas lipnus užtrauktukas. Šį užtrauktuką galima užklijuoti norimoje plėvelės vietoje, taip sukuriant tinkamiausią praėjimą. Dulkių dureles galima lengvai pritvirtinti prie durų rėmo, pavyzdžiui, naudojant "Multi Tape Removable".

Panaudojimas:

Naudojantis "Dust Door", "Easydek" siūlo visiškai ir be dulkių uždaryti durų angą atliekant statybos renovacijos darbus. Dulkių dureles galima greitai ir lengvai uždėti. Paskleiskite plėvelę ant grindų. Pritvirtinkite lipnų užtrauktuką norimoje plėvelės vietoje. Pritvirtinkite "Dust Door" prie durų rėmo lipnia juosta.

Savybės:

Easydek Dust Door apsaugo nuo dulkių užteršimo ir dulkių judėjimo. Laikinas dureles "Dust Door" galima labai greitai įrengti. Dėl lipnaus užtrauktuko patalpa išlieka prieinama bet kurioje norimoje vietoje. Dust Door yra ypač ilgos (2,4 m) ir telpa kiekvienose duryse. Plėvelė yra skaidri, todėl patalpa išlieka matoma ir šviesi.