EASYDEK Floor cover - Apsauginė plėvelė grindims (100mk x 900mm x 60m)

Prekės kodas:
EASY103046
Gamintojas
Easydek
Easydek
Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos
Dalintis:
94,32 € / vnt.
Aprašymas

"Easydek Floor Cover" yra itin stipri, švelniai prilimpanti apsauginė plėvelė, skirta laikinai grindų ir laiptų apsaugai. Skaidri LLDPE plėvelė turi specialiai sukurtą vandens pagrindu pagamintą lipnią dangą, kad optimaliai sukibtų su kietais paviršiais.

Panaudojimas:

Easydek Floor Cover saugiai apsaugo kietas grindis, pavyzdžiui, laminatą, linoleumą ar plyteles, atliekant naujos statybos, renovacijos ir priežiūros darbus. Dėl labai storos medžiagos šis gaminys ypač tinka intensyviems darbams.

Laminato grindis, plyteles ar linoleumą padengti grindų danga labai paprasta. Apsauginė plėvelė suvyniota taip, kad klijų sluoksnis būtų išorėje. Plėvelę išvyniokite rankomis arba kojomis, kol visos siūlės pasidengs. Grindys akimirksniu bus puikiai apsaugotos.

Savybės:

Easydek Floor Cover“ apsauginę grindų plėvelę naudoti yra lengva ir paprasta. Dėl lipnaus apatinio sluoksnio ji gerai prisiklijuoja, nereikia jokios lipniosios juostelės. Dėl minėtų savybių ant šios dangos saugu montuoti mobilius pastolius, judėti krautuvais – platformomis, skirtais vežioti sunkius daiktus. Nuėmus apsauginę plėvelę, ant grindų nelieka jokių klijų likučių. Apsauginės Easydek Floor Cover plėvelės būna įvairaus storio ir įvairaus klijų stiprumo.

Privalumai:

  • Greitas ir paprastas naudojimas;
  • Itin tvirta medžiaga intensyviam darbui;
  • Visada išlieka priklijuota;
  • Nereikia juostos;
  • Nepalieka klijų likučių.
Specifikacija
Ilgis
60 m
Plotis
900 mm
Spalva
Permatoma
Storis
100μ (± 10%)
Taikymo trukmė
45 dienos (maks. 40° C)
Medžiaga
LLDPE Polyethylene
Gamintojas
Easydek