EASYDEK Multi cover basic - Tekstilinė apsauginė danga 220g (1m x 25m)

Prekės kodas:
EASY201020
Gamintojas
Easydek
Easydek
Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos
Dalintis:
41,08 € / vnt.
Aprašymas

"Multi Cover Basic" yra drėgmei ir smūgiams atsparus neaustinis apsauginis audinys, skirtas laikinai visų rūšių paviršių apsaugai. "Multi Cover Basic" sudaro du sluoksniai. Apatinį sluoksnį sudaro neslidi plėvelė.. Minkštą viršutinį sluoksnį sudaro perdirbta tekstilė, kuri buvo suspausta ir termiškai sujungta su apatiniu sluoksniu. Tekstilės viršutinis sluoksnis gerai sugeria smūgius ir yra atsparus skysčiams. Dažai ar kitos medžiagos surenkamos ir sugeriamos, o apatinis sluoksnis neleidžia užteršti po juo esančių grindų.

Panaudojimas:

Dažymo ar tinkavimo metu "Multi Cover Basic" užtikrina saugią kiliminės dangos, laminato, linoleumo, plytelių ir betoninių grindų bei PVC grindų apsaugą. Multi Cover Basic taip pat galima naudoti lauko grindims. Grindims iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, parketo ar natūralaus akmens, dengti rekomenduojama naudoti kvėpuojančią medžiagą, pavyzdžiui, "Multi Cover Breathable" arba "Premium+". Multi Cover Basic apsauginė danga tiekiama suvyniota į ritinius.

Multi Cover Basic apsauginė danga yra suvyniota taip, kad jos neslidusis sluoksnis būtų išorėje. Lengvai išvyniokite rankomis ar koja. Siūles sujunkite naudodami lipniąją juostelę Easydek Multi Tape Removable .

Savybės:

Dėl smūgius sugeriančių savybių pagrindo grindys išlieka nepažeistos net ir intensyviai dirbant. Multi Cover Basic taip pat sugeria drėgmę, todėl dažų lašai, patekę ant bato pado, nepasklis po visą patalpą. "Multi Cover Basic" yra daugkartinio naudojimo ir gali būti naudojamas neribotą laiką.

Specifikacija
Ilgis
25 m
Plotis
1 m
Spalva
Pilka
Storis
2.5mm +/- 10%
Taikymo trukmė
Neribota
Svoris
220 gr/m2
Medžiaga
Neaustinė medžiaga ir polietilenas
Gamintojas
Easydek