Prekės

Varztas_01.jpg

Akustinins sraigtas SA-screw

Užduoti klausimą apie šį produktą

Pakeitę standartinį gipso kartono plokštės varžtą „SA-screw“ varžtu, sukuriate tarpą tarp gipso kartono plokštės ir rėmo arba sijos, taip sumažindami vibraciją per sienas ir lubas. Montavimo procesas bus itin paprastas, jei naudosite akumuliatorinį suktuką ir specialų „SA-screw“ antgalį.

Montavimas
1. Prie suktuko pritvirtinkite specialų „SA-screw“ antgalį. Ant antgalio pritvirtinkite „SA-screw“ varžtą ir įsitinkinkite, kad antgalis tinkamai prilaiko atskiras varžto dalis. Antgalis ir „SA-screw“ varžtas turėtų susijungti į bendrą vienetą. Prispauskite gipso kartono plokštę ir įsitikinkite, kad ji tvirtai laikosi ant rėmo ir karkaso. Lengvai prispauskite „SA-screw“ varžto galiuką prie paviršiaus ir leiskite jam įsigręžti per plokštę ir rėmą, kol varžto galvutė bus šiek tiek giliau, nei plokštės lygis.

2. Kartokite šiuos veiksmus, kol gipso kartono plokštė bus pritvirtinta prie karkaso iš visų pusių. Atstumas tarp varžtų priklauso nuo vietos reikalavimų, tačiau paprastai jis turėtų būti 10 varžtų/m 2 , o atstumas nuo centro iki krašto turėtų būti 12 mm.

3. Kai nustosite spausti gipso kartono plokštę, ji atšoks atgal apie 12 mm, tačiau išlaikys savo stabilumą. Jei „SA-screw“ varžtus naudojate luboms, atstumas tarp plokštės ir sijos gali būti didesnis. Glaistyti ir sandarinti plokštes galima pagal gamintojo instrukcijas.

Atkreipkite dėmesį, jei reikalingas dvigubas gipso kartono plokštės sluoksnis, „SA-screw“ varžtu prie rėmo prisukama tik vidinė plokštė. Išorinė plokštė turi būti tvirtinama tik prie vidinės plokštės paviršiaus, o ne prie rėmo. Tai padaryti galite standartiniu gipso kartono varžtu arba klijais.

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kas yra garsą slopinantis varžtas?
Garsą slopinantis varžtas yra garso slopintuvas, kuris atlieka varžto funkciją. Tai yra ne tik garso slopintuvas, bet ir tvirtinimo detalė. Viskas viename. Jums nereikės jokių papildomų medžiagų ar įrangos.

Ar tai tikrai įmanoma?
Ši garso slopintuvo idėja nėra nei keista, nei sudėtinga. Priešingai, šio slopintuvo dizainas yra labai paprastas. Varžtas padalinamas į dvi dalis ir tarp jų įdedama spyruoklė – tai viskas.

Ar tai naudinga?
Nepriklausomų bandymų institutų tyrimai parodė, kad standartinius varžtus pakeitus garsą slopinančiais varžtais, lubų praleidžiamas garsas sumažėja 7-8 dB (decibelais), o sienų – 9 dB. Remiantis akustine teorija, garso sumažinimas 9 dB reiškia garso efekto sumažėjimą 87 %. Žmogaus ausiai tai atrodo kaip bent per pusę sumažėjęs garso lygis.

Kaip tai veikia?
Garsą slopinantis varžtas veikia kaip standartinis varžtas, tačiau fiksuotoje padėtyje jis užtikrina elastingą jungtį tarp plokščių ir rėmo bei taip sudaro efektyvią garsą slopinančią sistemą.

Paaiškinkite detaliau, kas sumažina trikdantį triukšmą?
Galima teigti, kad yra trys produkto dizaino aspektai, neleidžiantys triukšmui judėti. Pirmiausia, paprastas varžtas yra tarsi tiltas garsui, pernešantis triukšmą iš vienos sienos pusės į kitą. Naudojant garsą slopinantį varžtą tai beveik neįmanoma, nes varžtas yra perpjautas į dvi dalis su tarpu tarp jų. Antra, garso slopintuvas sukuria tarpą tarp rėmo ir plokštės, todėl triukšmui taip pat labai sunku judėti į kitą sienos pusę. Trečia, garsą slopinantis varžtas kartu su plokšte sukuria apsauginį skydą – už plokštės šimtai mažų garso slopintuvų veikia kartu, kad sugertų nepageidaujamą triukšmą.

Ar galiu naudoti garsą slopinantį važtą bet kurioje pastato vietoje?
Taip, galite. Skirtingoms pastatų sistemoms ir medžiagoms turi būti atliekami tam tikri pakeitimai. Pirmasis dizainas buvo sukurtas mediniams rėmams.

Kaip jį įsukti? Pateikite daugiau informacijos.
Naudodami įprastus varžtus, plokštę prispaudžiate prie rėmo. Jūs baigiate sukti, kai galvutė yra plokštės viduje. Ta patį padaryti turite ir su garsą slopinančiais varžtais. Tai reiškia, kad montavimo metu spyruoklė yra suspausta. Kai nebespausite plokštės, visos spyruoklės kartu sukurs nedidelį tarpą.

Nedidelis tarpas? Ar tai įmanoma? Skamba taip, lyg siena būtų nestabili. Ar galima glaistyti nestabilų paviršių? Kas nutiks dažams ir tapetams?
Siena yra tvirta. Visi maži garso slopintuvai veikia kartu ne tik sugerdami triukšmą, bet ir atlaiko skirtingas jėgas. Be to, jūs lengvai galite sustiprinti sienos tvirtumą, jei to norite.

Ar sistema nebus pažeista, jei, pavyzdžiui, ant sienos pritvirtinsiu televizorių?
Įsivaizduokite 11,2 kvadratinių metrų sieną. Už plokštės dieną ir naktį veiks 130-140 mažų garso slopintuvų, kurie ne tik sugers triukšmą, bet ir atlaikys atitinkamą jėgą, jei viena sienos dalis ir bus suspausta. Net jei keli slopintuvai bus suspausti, kiti ir toliau atliks savo funkciją. Nepamirškite, kad garso „tiltas“ vis tiek yra perpjautas, net jei ir garsą sugerianti medžiaga yra suspaudžiama.

O kaip aplinka? Ar galėtume tai pavadinti ekologišku produktu?
Šiuo metu vyrauja ryški tendencija statyti „žaliuosius“ medinio karkaso pastatus. Nors mediena suriša anglį, daugelis kitų statybinių medžiagų pramonės įmonių susiduria su sunkumais, siejamais su aplinkos apsauga. Šią tendenciją stabdo problemos, ieškant efektyvių garso izoliacijos sprendimų. Garsą slopinantis varžtas yra pritaikytas medienos statybai todėl tinka aplinką tausojančioms konstrukcijoms.

Minėjote, kad pirmasis dizainas yra skirtas medienai, bet ar planuojate pristatyti daugiau versijų?
Jau sukūrėme skirtingus dizainus ir montavimo būdus, pritaikytus vieno ir dviejų sluoksnių gipso kartono plokštėms, kitoms medžiagoms, pavyzdžiui, medžio drožlių plokštėms ir OSB, metaliniams rėmams ir atnaujinimui. Vėliau jie bus įtraukti į produktų kategoriją.

Ar garsą slopinantis varžtas yra brangus produktas?
Palyginti su kitomis žinomomis garso slopinimo priemonėmis, garsą slopinantis varžtas turi keletą ryškių pranašumų: mažesnis reikiamų medžiagų kiekis, plonesnių sienų ir grindų klojimas, greitesnis, lengvesnis ir ergonomiškesnis montavimas, mažesnė kaina ir geresnė garso izoliacija.