Prekės

fb-cavity-vent.jpg
fb-cavity-vent.jpg_product
fb-cavity-vent.jpg_product
fb-cavity-vent.jpg_product
fb-cavity-vent.jpg_product
fb-cavity-vent.jpg_product
fb-cavity-vent.jpg_product
fb-cavity-vent.jpg_product

FB Ertmių ventiliacinė apsauga

Naudojama ventiliuojamam fasadui, stogams, grindų pertvaroms, kitoms angoms
Užduoti klausimą apie šį produktą

Gaisras, išsiplėtęs po išorine apdaila, tampa didžiuliu iššūkiu ugniagesiams; sunku nustatyti, kuri vieta tiksliai dega, o jos prieiga - sudėtinga. 
Kol kas nebuvo jokių nuo ugnies apsaugančių sprendimų konstrukcijose esančioms ertmėms ir angoms. Statistika ir tikros situacijos rodo, jog galima stipriai pagerinti apsisaugojimą nuo gaisro kreipiant dėmesį į atvirus plyšius ir ertmes pastatuose. 
Norvegijos įmonė „Securo“ siūlo tam sprendimą. 
Su FB Ertmių ventiliacinė apsauga „Securo“ sukūrė naują eilę priemonių, skirtų vėdinti plyšius ir tarpus, esančius po išorine apdaila arba ugniai atspariose sienose ir grindyse. 
FB Ertmių ventiliacinės apsaugos suteikia pakankamai ventiliacijos, kartu neleisdamas gaisrui toliau plisti. Tai yra vieninteliai produktai, kurie gali vėdinti plyšius ir tarpus, tuo pačiu metu nepažeisdami saugumo reikalavimų. 
FB Ertmių ventiliacinė apsauga yra visiškai intertiško dizaino, tai yra neturi judančių detalių, ieškiklio sistemos ar laidų.
Ventiliacinė apsauga sustabdo tiesioginę, šokinėjančią, ilgalaikę ugnį, taip pat sprogstamųjų medžiagų arba dujų sukeltą gaisrą.
FB technologija naudoja kelis mechanizmus tam, kad tuoj pat užkirstų kelią ugnies plitimui. Užsidegimas neapsaugotoje pusėje bus neįmanomas nuo pirmos šios technologijos įdiegimo sekundės. 
Ventiliacinės angos dizainas maksimizuoja konvektinį karščio perdavimą iš dujų į solidžius paviršius. Kol dujos yra vėsinamos, angose esančios medžiagos yra kaitinamos. Kietos detalės sulaiko karštį, ir efektyviai sumažina dūmų temperatūrą tam, kad ugnis neįsipliekstų naujai. 
Kol karštos dujos vėsta, angos vidus yra kaitinamas ir plečiasi tol, kol anga tampa visiškai sandari. 
Izoliuojančioji dalis bei oro tarpai yra kruopščiai sukurti pagerinti karščio stabdymo procesą. 
FB Ertmių ventiliacinės apsaugos yra pagamintos vien tik iš nerūdijančių medžiagų, tad joms nereikalingi patikrinimai ar papildoma priežiūra tam, kad funkcionuotų tinkamai. 

Ertmių ventiliacinės angos:

  • Lengvai ir pigiai išsprendžia ventiliavimo sistemos gaisro atveju reikalingumą
  • Užtikrina būtiną ventiliaciją
  • Blokuoja tolimesnį ugnies plitimą ertmėse
  • Atsparumas ugniai EI30 / EI60 / EI90

Pritaikymas:

  • Už ventiliuojamo fasado dangos
  • Aušinimo angos stoge / pastogėje
  • Kitos angos namo struktūroje
  • Grindų pertvaroms