Prekės

fb-eaves-vent.jpg
fb-eaves-vent.jpg_product
fb-eaves-vent.jpg_product
fb-eaves-vent.jpg_product
fb-eaves-vent.jpg_product
fb-eaves-vent.jpg_product
fb-eaves-vent.jpg_product

FB Pastogės ventiliacinės grotelės

Ventiliacinės grotelės pastogėms.
Užduoti klausimą apie šį produktą

Gaisrai šaltose, ventiliuojamose pastogėse tampa nemažu iššūkiu ugniagesiams ir dažnai baigiasi didžiuliais nuosavybiniais nuostoliais. Taip pat netoliese esantys pastatai, net laikantis saugumo taisyklių reikalavimų, gali užsidegti, ypač esant stipriam vėjui. Miško arba laukų gaisrai praslenka pro namus per ne ilgiau kaip 10 minučių, tuo tarpu iki galo neužgesinti bei namų gaisrai kelia grėsmę šalia esantiems pastatams valandų valandas. Įvairūs plyšiai ir tarpai angų ventiliacijai, ypatingai esantys stoguose ir pastogėse, yra reikalingi tam, kad sumažintų kaitros sankaupas, išlaikytų sausai, sulaikytų puvimą arba palaikytų vėsumą, neleidžiant atsirasti ledui. Tam reikalingi vėdinami ir gaisrui atsparūs ugnies barjerai, aptvarai, taip pat išorės / stogo kraigo bei pastogės aušinimo angos.
FB Pastogės ventiliacinės grotelės yra visiškai intertiško dizaino, tai yra neturi judančių detalių, ieškiklio sistemos ar laidų. Tokia technologija leidžia visiškai inertiškiems ugniems slopintuvams veikti taip pat, kaip būtų tikimasi iš ugniai atsparios sienų konstrukcijos: greitas veiksmas, vientisumas (E), izoliacija (I). Ji siūlo inertišką pakaitalą mechaniniams ugnies slopintuvams oro terminaluose ir oro vamzdžiuose.
FB technologija naudoja kelis mechanizmus tam, kad tuoj pat užkirstų kelią ugnies plitimui. Užsidegimas neapsaugotoje pusėje bus neįmanomas nuo pirmos šios technologijos įdiegimo sekundės.
Ventiliacinių grotelių dizainas maksimizuoja konvektinį karščio perdavimą iš dujų į solidžius paviršius. Kol dujos yra vėsinamos, angose esančios medžiagos yra kaitinamos. Kietos detalės sulaiko karštį, ir efektyviai sumažina dūmų temperatūrą tam, kad ugnis neįsipliekstų naujai.
Kol karštos dujos vėsta, angos vidus yra kaitinamas ir plečiasi tol, kol anga tampa visiškai sandari.
Izoliuojančioji dalis bei oro tarpai yra kruopščiai sukurti pagerinti karščio stabdymo procesą.
FB Pastogės ventiliacinės angos yra pagamintos vien tik iš nerūdijančių medžiagų, tad joms nereikalingi patikrinimai ar papildoma priežiūra tam, kad funkcionuotų tinkamai. Kartas nuo karto reikia apžiūrėti, ar perforuota nerūdijančio plieno grotelių sistema neužsikimšo nuo dulkių, vabzdžių ir panašių darinių, galinčių užkirsti kelią oro tėkmei.