Prekės

fb-air-transfer-vent.jpg
fb-air-transfer-vent.jpg_product
fb-air-transfer-vent.jpg_product
fb-air-transfer-vent.jpg_product
fb-air-transfer-vent.jpg_product
fb-air-transfer-vent.jpg_product
fb-air-transfer-vent.jpg_product

FB Ventiliacinės grotelės

Oro nukreipimo ventiliacinės grotelės.
Užduoti klausimą apie šį produktą

Kai reikia vėdinti ugniai atsparią namo pertvarą, nesvarbu, ar tai sienos, grindys, kolonos ar stogai, tradicinis būdas yra turėti ugnies gesintuvus ir atitinkamą oro padavimo sistemą arba nukreipti oro tėkmę taip, kad būtų išvengta pertvaros pažeidimo.

Pastaroji priemonė yra dažniausiai įgyvendinama įdiegiant atskiras balansuotos ventiliacijos sistemas kiekvienam namo skyriui.

Oro nukreipimo sklendės su mechanine arba subalansuota natūralia ventiliacija retai naudojamos dėl jų kainos ir kompleksiškumo.

FB Oro nukreipimo ventiliacinės grotelės patenkina pakankamo vėdinimo poreikį ugniai atsparioms išorinėms arba vidinėms sienoms, tuo pačiu nepažeisdama griežtų ugniai atsparių konstrukcijų reikalavimų.
Kompaktiškas FB Oro nukreipimo ventiliacinių grotelių dizainas padeda lengvai ją sumontuoti, kadangi tinka visokių dydžių oro perdavimo grotelėms.
Ventiliacijos anga lengvai telpa sienose, grindyse arba ugniai atspariose duryse.
Teisingai sumontavus FB Oro nukreipimo ventiliacines groteles, ugnis bei karštos dujos pro ją neprasibraus.

Produkto specifikacija
FB Oro nukreipimo ventiliacinės grotelės yra visiškai inertiško dizaino, tai yra neturi judančių detalių, ieškiklio sistemos ar laidų.
Tokia technologija leidžia visiškai inertiškiems ugniems slopintuvams veikti taip pat, kaip būtų tikimasi iš ugniai atsparios sienų konstrukcijos: greitas veiksmas, vientisumas (E), izoliacija (I).
Ji siūlo inertišką pakaitalą mechaniniams ugnies slopintuvams oro terminaluose ir oro vamzdžiuose.
Ventiliacinės grotelės sustabdo tiesioginę, šokinėjančią, ilgalaikę ugnį, taip pat sprogstamųjų medžiagų arba dujų sukeltą gaisrą.
FB technologija naudoja kelis mechanizmus tam, kad tuoj pat užkirstų kelią ugnies plitimui. Užsidegimas neapsaugotoje pusėje bus neįmanomas nuo pirmos šios technologijos įdiegimo sekundės.

Ventiliacinių grotelių dizainas maksimizuoja konvektinį karščio perdavimą iš dujų į solidžius paviršius.
Kietos detalės sulaiko karštį, ir efektyviai sumažina dūmų temperatūrą tam, kad ugnis neįsipliekstų naujai.
Kol karštos dujos vėsta, angos vidus yra kaitinamas ir plečiasi tol, kol grotelės tampa visiškai sandarios.
Izoliuojančioji dalis bei oro tarpai yra kruopščiai sukurti pagerinti karščio stabdymo procesą.
FB Oro nukreipimo ventiliacinės grotelės yra pagamintos vien tik iš nerūdijančių medžiagų, tad joms nereikalingi patikrinimai ar papildoma priežiūra tam, kad funkcionuotų tinkamai. Kartas nuo karto reikia apžiūrėti, ar perforuota nerūdijančio plieno grotelių sistema neužsikimšo nuo dulkių, vabzdžių ir panašių darinių, galinčių užkirsti kelią oro tėkmei. Valymas paprastas – tam prireiks tik dulkių siurblio.
FB Oro nukreipimo ventiliacinės grotelės gali būti užsakytos standartiniais dydžiais, nurodytais apačioje esančioje lentelėje.
Specialūs išmatavimai gali būti iki 600x600mm.
Žaliuzės užsakomos atskirai

FBO m3/h  
Matmenys 5 Pa 10 Pa 15 Pa
135x135 22 32 40
500x100* 83 119 144
500x150* 122 173 212
600x450* 486 680 787