Prekės

SMPA_500.jpg

Kalimo įrenginys SMPA 500.2 ED

Užduoti klausimą apie šį produktą

SMPA 500.2 ED automatizuotos kalimo staklės yra moderni tvirta konstrukcija, naudojanti elektromechaninę sistemą įvairių tipų ir dydžių padėklų kalimui.

Standartinėse staklėse yra 26 vnt. kalimo prietaisų (gali būti iki 40 prietaisų). Jos veikia su palaidomis vinimis ir pavaros principu, taip pat jų energijos sąnaudos yra mažiausios (1,2 kWh) šių gaminių klasėje. Tai yra tinkamas darbo skyrių sprendimas, kai reikia atlikti aukštos kokybės ir greitus padėklų kalimo darbus, kai turi būti didelis darbo našumas ir tiksli vinių kalimo kombinacija.

Staklėmis galima gaminti standartinio formato reguliuojamo universalaus šablono padėklus (panašius į EUR padėklus, kurie yra nuo 700 mm iki 1200 mm pločio ir nuo 600 mm iki 1500 mm ilgio). Galima gaminti padėklus iki 2500 mm ilgio (stalo pailginimas) arba padėklus, kurių didžiausi matmenys 1500 x 1500 (be kojų). Kitas variantas yra naudoti pritvirtintus šablonus, gaminant tam tikro tipo padėklus, greitai keičiant staklių nustatymus, kai reikia skirtingo tipo padėklų.

Pagrindinėse staklėse yra pritvirtintos trys dėžės su 10 angų, kurios skirtos padėklų kalimui, naudojant tris rūšis palaidų vinių (gali būti pridedama ir 4-ta dėžė). Taip pat gali būti dėžė su 12 išėjimo angų, kurią galima naudoti, kai reikia daug vieno tipo vinių (pvz. viršutinėms lentoms). Vinys yra automatiškai rūšiuojamos ir paduodamos į kalimo įrenginius. Staklėse galima naudoti nuo 30 mm iki 90 mm ilgio vinis. Vinių kalimo kombinacijų tikslumo nuokrypis yra + / - 1 mm, minimalūs tarpai tarp vinių yra 25 mm.

Stakles valdo du asmenys.

Žinoma, yra naudojami apsaugos elementai, užtikrinantys darbo su išilginiu pjūklu saugumą. Staklės atitinka griežčiausius darbo saugos reikalavimus, nurodytus atitinkamuose EB reglamentuose ir direktyvose.

 

Mašinos ilgis 4000 mm
Plotis 2150 mm
Aukštis 3100 mm
Svoris 2980 kg