EASYDEK Carpet cover - Apsauginė plėvelė kilimams (60mk x 900mm x 60m)

Prekės kodas:
EASY101085
Gamintojas
Easydek
Easydek
Dalintis:
64,07 € / vnt.
Laikinai neturime
Aprašymas

"Carpet Cover" yra itin tvirta apsauginė plėvelė, skirta laikinai kiliminės dangos, kiliminių plytelių ir minkštų laiptų apsaugai. Produktas turi unikalų lipnų sluoksnį. Pluošto danga sukurta specialiai sukibimui su porėtais paviršiais, tokiais kaip kilimai. Kilimų danga dėl ypač stiprios ir tvirtos medžiagos yra itin atspari intensyvioms apkrovoms. Dėl unikalaus lipnaus sluoksnio medžiaga visada gerai klojasi, todėl nereikia naudoti papildomos juostos. Nuėmus "Carpet Cover" nelieka klijų likučių. Yra daugybė variantų, kurių storis ir matmenys skiriasi.

Panaudojimas:

Naudokite "Carpet Cover" statybų, renovacijos ir priežiūros darbų metu. Dengti kiliminę dangą su "Carpet Cover" labai paprasta. Apsauginė plėvelė suvyniojata taip, kad klijų sluoksnis būtų išorėje. Išvyniokite "Carpet Cover" plėvelę rankomis arba kojomis. Jei plotas labai didelis, naudokite aplikatorių, kad įrengtumėte dar greičiau. Baigus darbus, "Carpet Cover" galima lengvai nuimti. Lieka tik švarus kilimas.

Savybės:

Kiliminę dangą "Carpet Cover" galima uždėti labai greitai dėl išorėje esančio klijų sluoksnio. Grindis ar laiptus galima padengti per kelias minutes. Tai reiškia, kad nebūtina naudoti lipnios juostos. "Carpet Cover" taip pat saugu naudoti ant kilimais padengtų laiptų.

Privalumai:

  • Labai paprastas ir greitas uždėjimas;
  • Specialiai sukurti klijai, kad priliptų prie kiliminės dangos;
  • Labai stiprus, visada išlieka priklijuotas;
  • Nereikia juostos;
  • Nepalieka klijų likučių;
  • Lengvai nuimamas.
Specifikacija
Ilgis
60 m
Plotis
900 mm
Spalva
Permatoma
Storis
60μ (± 10%)
Taikymo trukmė
45 dienos (maks. 40° C)
Tempimo tvirtumas
> 50 N/mm2
Medžiaga
LLDPE Polyethylene
Gamintojas
Easydek